Email Adresiniz :
Şifreniz :
Yeni ÜyelikŞifremi Unuttum?

Neden Biz?

7/24 Teknik Destek

Biz, alanında tecrübe sahibi son derece eğitimli ve bilgili bir ekip ile destek hizmeti sağlamaktayız. Bize sadık kalan hosting ve bayi müşterilerimiz verdiğimizin hizmetin kalitesini kanıtlar niteliktedir. Her türlü soru ve sorunlarınızı çözümler sunarak yanıtlamak firmamızın en önde gelen prensiplerinden biridir..7 Gün İçerisinde Para İade Garantisi

Bilişim Dünyası firma olarak verdiği her hizmetin arkasında durmaktadır. Web Hosting ihtiyaçlarınızı karşılayacağımıza o kadar eminiz ki koşulsuz 7 gün içerisinde para iade garantisi veriyoruz... Şayet herhangi bir nedenle hosting hizmetimizden memnun değilseniz ilk 7 gün boyunca hesabınızı iptal edebilir ve bizden paranızı eksiksiz iade alabilirsiniz. Bilişim Dünyası olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz yıllardır olduğu gibi bugünde sürmektedir.


Anında Kurulum ve TeslimBilişim Dünyası sipariş sistemi üzerinden oluşturduğunuz sipariş, ödeme yapıldıktan minimum 10 dakika, maximum 60 dakika içinde aktif olur. Bu durum müşterimize detayları ile birlikte e-posta ile gönderilir. Vps ve Dedicated sunucularının teslimi ise bazı manuel müdahaleler ve kurulumlar gerektirdiği için biraz zaman almaktadır.
 Ücretsiz Sistem Kurulumu

Bilişim Dünyası'ndan herhangi bir linux(php) hosting hizmeti almanız halinde; wordpress, joomla, mybb forum, smf forum, phpbb forum, mkportal, oscommerce, presta shop, drupal ve phpnuke kurulumlarından herhangi birini ücretsiz olarak kurup, bilgilerini tarafınıza iletiyoruz. Kurulum yapılması için müşteri panelinden talep ettiğiniz sistemi bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Satın aldığınız herhangi bir hosting paketi için tek sefere mahsus sağladığımız sistem kurulumu hizmetini ikinci kez talep etmeniz halinde, 10 TL + Kdv ücret talep edilecektir


Gizlilik ve Güvenlik

Günümüzde hızlı ve tempolu bir şekilde gelişen internet ortamında güvenlik ve gizlilik en çok dikkat edilmesi gereken husustur. Bilgi ve verileriniz Bilişim Dünyası sunucularında güvence altındadır. Biz, size ait bilgileri hiçbir özel veya tüzel kişilikle paylaşmayız. Güvenilirliğimiz hakkında kanı sahibi olmanız için, 1581 nolu yer sağlayıcı faaliyet belgemize göz atabilirsiniz. Biz gizlilik ve güvenliğiniz için son teknolojiyi kullanır ve büyük tedbirler alırız. Müşteri panelinden yapacağınız bütün işlemler(sipariş, yönetim, destek) 128bit şifreleme tekniğiyle şifrelenmektedir.


Uptime Garantisi

Herhangi bir firma bir web sitesine ev sahipliği yapabilir. Ancak çok az firma bu işi kaliteli ve doğru yapabilir. Biz ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmek için; en iyi sunucu ve ekipmanı kullanarak, en yetenekli müşteri hizmetleri temsilcilerimizle, hizmet sağlamaktayız. Biz linux hosting, linux reseller, linux vps, windows vps, dedicated server hizmetler için %99 uptime garantisi veriyoruz.


Memnuniyet Garantisi

Biz, her müşterimizin bizden aldığı hizmet karşılığında memnuniyet duyması için özveri ile çalışırız. Dünden bugüne bu sektörde oluşumuzu bizi tercih eden sadık müşterilerimize borçluyuz. Bunun için sağladığımız hizmetin aksamaması ve performansının düşmemesi için sunucularımız sıkça kontrol eder ve donanımsal firewall kullanarak kesinti olmaması için sağlıklı önlemler alırız. Biz, piyasadaki en ucuz hizmeti satmıyoruz, ama biz kaliteli hizmeti satıyoruz.

 Hesap Numaralarımız İçin TıklayınPowered by WHMCompleteSolution