Email Adresiniz :
Şifreniz :
Yeni ÜyelikŞifremi Unuttum?

Tasarım Aracı

Tasarım Aracı

Bilişim Dünyası Tasarım Aracı web üzerinden çalışan, rahat ve esnek kullanımlı, gelişmiş bir web tasarım aracıdır. Tasarım Aracı'nı kullanmanız için bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemenize gerek yoktur. Tasarım Aracı tamamen internet tabanlı olarak çalışmaktadır. Sadece 7 adımda profesyonel olarak web sayfası tasarlayabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz siteyi Tasarım Aracı panelinden kolay bir şekilde güncelleyebilirsiniz...Hızlı, Kolay Tasarım

Sunmuş olduğumuz tasarım aracı ile elinizin altında tam 900 adet şablon yer alacaktır. Şablonlar panelinizde kategorilere ayrılmış şekilde sunulmaktadır. Web sitenizi ne üzerine kuracaksanız şablon kataloğu aşamasından uygun olan şablonu seçip sayfanızı hemen oluşturabilirsiniz. Bilişim Dünyası tasarım aracı ile hem daha hızlı hem daha kolay bir şekilde web sayfası tasarlayabilirsiniz. Ayrıca web tasarım aracımız size sadece şablon hizmeti sunmuyor. Sunulan şablonların yanı sıra Resim galerisi, Ziyaretçi defteri, S.S.S ve Blog hizmetleri de sunmaktadır.

 

Çoklu Dil Seçeneği

Bilişim Dünyası Tasarım aracında sadece türkçe dil seçeneği mevcut değil. Tasarlayacağınız web sayfasını hangi dilde oluşturmak istiyorsanız panelinizden seçerek tasırımı ona göre yapabilirsiniz.

 

 

Kullanım

Bilişim Dünyası Tasarım Aracı'nı kullanabilmeniz için sunucularımızda bir web sayfanızın olması gerekmektedir. Biz Tasarım Aracı hizmetimizi genellikle yeni bir alan adı alacak müşterilerimiz için ideal görüyor ve tavsiye ediyoruz. Almış olduğunuz hosting hizmetinin yanında isteğiniz doğrultusunda sizlere 2 günlük deneme süresi sunuyoruz. Bu deneme süresinin sonunda eğer tasarım aracını kullanmaya devam edecekseniz bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Sunucularımızda şu anda bu hizmeti kullanan ve memnun kalan birçok müşterimiz bulunmaktadır.

Tasarım Aracı Paketimiz

Tasarım aracı paketimizin özellikleri aşağıda yer almaktadır.

» .com, .net, .org, .biz, .info uzantılı alan adı tescili
» 1 Gb Web alanı - 40 Gb Trafik
» POP3 ve webmail destekli her biri 100 MB kapasiteli 20 adet mail
» Popüler arama motoruna kayıt
» Yıllık : 129,95 TL + KDV

» Not:
Mevcut Hosting sahibi müşterilerimizin bu hizmetimizden yararlanması için mevcut paketlerini, tasarım aracının ekli olduğu Linux 6 Paketine yükseltmeleri gerekmektedir. Bayi müşterilerimiz için sınırsız tasarım aracı ekleme özelliği yıllık 149,95-TL'ye sağlanmaktadır.

 

 Hesap Numaralarımız İçin Tıklayın

Powered by WHMCompleteSolution